Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie  organizowanym przez nauczycieli WF. Celem konkursu jest propagowanie aktywności fizycznej, w szczególności jazdy na rowerze, a także wyłonienie osoby, która przejedzie najwięcej kilometrów w określonym terminie.


Regulamin konkursu ,,Moja turystyka rowerowa ''
Organizatorem konkursu jest zespół nauczycieli wychowania fizycznego w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Jutrosinie. Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń naszej szkoły. Waszym zadaniem jest pokonać  jak największą liczbę kilometrów jeżdżąc na rowerze w ciągu miesiąca tzn.  od 1- 31 maja. Jeśli lubicie jazdę na rolkach, możecie również dołączyć  taką formę pokonywania kilometrów. Każdą taką aktywność nagrywacie za pomocą dowolnej aplikacji na telefonie . Możecie sumować na niej ilość kilometrów ( jeśli jest taka możliwość) , lub po danej aktywności zapisujecie w telefonie zrzut ekranu potwierdzający ilość przejechanych kilometrów w danym dniu. Ważne by była widoczna data oraz pokonany dystans. Podczas każdej takiej wycieczki zróbcie zdjęcie jakiegoś ciekawego miejsca, które zobaczycie.
Potwierdzenia aktywności oraz zdjęcia zapisujcie w jednym pliku.

 Termin i miejsce odesłania potwierdzenia udziału w konkursie – plik przesyłacie do 2.06 .2021r. na na platformę Teams do nauczyciela wychowania fizycznego – Paulina Lewandowska lub na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na początku czerwca po zapoznaniu się z przesłanymi materiałami,  przez komisję konkursową składającą się z nauczycieli wychowania fizycznego oraz Pani Dyrektor na stronie internetowej naszej szkoły/ za pośrednictwem e-dziennika.
Trójka laureatów zostanie uhonorowana nagrodami. Komisja ma prawo wyróżnić większą liczbę osób.
Za przebieg konkursu odpowiedzialny jest  nauczyciel WF – Paulina Lewandowska

Możecie skorzystać z  aplikacji ,, Strava” przeznaczona ona jest typowo dla osób jeżdżących na rowerze.

Powodzenia