W dniu 17 listopada nasza szkoła po raz kolejny była gospodarzem Mistrzostw Powiatu Rawickiego szkół ponadpodstawowych w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców . Zawody zostały rozpoczęte przez burmistrza Pana Romualda Krzyżosiaka i vice dyrektora Piotra Rysia. W mistrzostwach udział wzięły wszystkie szkoły z powiatu: ZS Miejska Górka, ZSZ Rawicz, I LO Rawicz ZSPT CKU Bojanowo. Wspaniale zaprezentowali się nasi uczniowie , którzy wygrali rywalizację wśród dziewcząt i chłopców.
Nasze zespoły wystąpiły w następujących składach : Zuzanna Molska, Jagoda Matysiak, Weronika Stelmach, Marcin Bielerzewski, Mateusz Stachowiak. Dzięki fantastycznej dyspozycji i bardzo dobrej grze zdobyliśmy po raz kolejny Mistrzostwo Powiatu i uzyskaliśmy awans do finałów rejonowych, które odbędą się 27 listopada w Kościanie. Liczymy na dobre wyniki także na tym szczeblu. Gratulacje dla naszych zawodniczek i zawodników za reprezentowanie szkoły i odniesione sukcesy.